Written about us


SVĚT HORECA

Důležitý je především osobní přístup ke klientovi

Jak zvýšit atraktivitu hotelu? Proč jsou v jednom ubytovacím zařízení celoročně obsazené všechny pokoje a chodby jiného zůstávají smutně liduprázdné? Jak v tomto případě situaci změnit a investovat správným směrem? Na tyto a mnohé další otázky nám odpovídala Ing. Mgr. Vladana Horáková, MBA, která v TOP managementu hotelů a hotelových skupin působí přes 20 let a aktuálně zastává významnou pozici ve společnosti Golden Apple Hotels.


Celý článek

TRAVEL TRADE GAZETTE

VLADANA HORÁKOVÁ: ŘÍZENÍ HOTELU JE O KOMUNIKACI

Vladana Horáková se redakci TTG svěřila nejen s tím, jaké je to být „nejvýznamnější ženou českého hotelnictví“, ale i s plány a vizemi, se kterými přistupovala k řízení našeho největšího tuzemského hotelového řetězce.

"Po nástupu na nejvyšší pozici v Orea Hotels s jeho 17 hotely se z Vás rázem stala nejvýznamnější žena českého hotelnictví. Zatím je to ve Vaší kariéře asi post nejprestižnější, ale máte již mnoho zkušeností z mezinárodních hotelových řetězců i z vedení Aquapalace Resortu Praha. Jak chcete nyní uplatnit své dosavadní zkušenosti?"

HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

PO AKVAPARKU A VÝSTAVIŠTI BUDUJE MILIARDÁŘ SEHNAL HOTELOVOU SÍŤ - GOLDEN APPLE HOTELS

Pavel Sehnal, majitel společnosti SPGroup, která zaštiťuje na pět desítek firem, se více ponoří do hotelnictví. Dnes ke klíčovým aktivitám jeho skupiny s miliardovými aktivy patří například Aquapalace Praha se svým akvaparkem v Čestlicích, tiskárna OTK, společnost ABF, pod kterou spadá výstaviště v pražských Letňanech nebo pojišťovna Slavia.

MARKETINGOVÉ NOVINY

OREA HOTELS PŘICHÁZÍ S NOVÝM LOGEM A NÁZVEM

Hotelový řetězec OREA HOTELS nastoupil pod vedením generální ředitelky Vladany Horákové cestu ke změně a začíná se razantně měnit - logo, corporátní identita, web booking engine a webové stánky. Jako první projde zásadní změnou logotyp, který ve spojení 3 prstenců nově vyjadřuje krédo řetězce – pevné spojení 3 klíčových pilířů úspěchu: hosté, zaměstnanci a investoři.

HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

PAVEL SEHNAL: CHCEME KUPOVAT DALŠÍ HOTELY DO NOVĚ ZALOŽENÉ SPOLEČNOSTI GOLDEN APPLE HOTELS

Plánovaný rozvoj přidruženého hotelu k Aquapalace v Čestlicích přiměl P. Sehnala k hlubšímu zamyšlení nad tím, jak dál v hotelovém byznysu podnikat. Ostatně příležitosti se mu mohou otevírat třeba u výstaviště v pražských Letňanech, kde SPGroup přes firmu ABF řídí provoz tamního veletržního areálu PVA Expo a kde tyto plány už delší dobu existují.

Další hotely chce Sehnal kupovat a vložit je do nově založené společnosti Golden Apple Hotels. "Jednáme momentálně s majiteli několika už existujících hotelů, že bychom převzali jejich správu. Půjde o středně velké hotely s nějakou nabídkou zábavy, wellness. Zkrátka podobné tomu, co už děláme. Převezmeme je a zařídíme efektivnější provoz se společným nákupem energií, služeb a podobně," vysvětluje Sehnal

FIREMNIAKCE.CZ

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE VYBRALI CESTOVATELÉ DO PRVNÍ STOVKY NEJLEPŠÍCH SVĚTOVÝCH HOTELŮ

Čtyřhvězdičkový resort Aquapalace hotel Prague propojený s největším středoevropským akvaparkem v pražských Čestlicích získal prestižní cenu HolidayCheck Award 2012 v kategorii „Neojoblíbenější hotel pro městský pobyt“. Spolu se dvěma dalšími českými hotely se ve své kategorii probojoval mezi 99 nejoblíbenějších hotelů na světě.

GASTRO TREND

20 TÁZEK PRO: VLADANA HORÁKOVÁ, GENERÁLNÍ ŘEDITELKA, AQUAPALACE HOTEL PRAGUE

Interview s generální ředitelkou ojedinělého čtyřhvězdičkového resortu Aquapalace Prague , který i díky své nabídce služeb souvisejících s propojením s největším středoevropským akvaparkem v pražských Čestlicích získal prestižní cenu HolidayCheck Award 2012 v kategorii „Neojoblíbenější hotel pro městský pobyt“.

BUSINESS LIFE

ING. PAVEL SEHNAL: SNAŽÍM SE BÝT UŽITEČNÝ

Stal se burzovním makléřem v době, kdy burza ještě neexistovala. Dnes patří mezi české miliardáře, jeho skupina SP Group vlastní 52 firem, mezi nimiž je i Aquapalace Praha nebo výstaviště v Letňanech. Pavel Sehnal ale není pouze velmi úspěšným podnikatelem, je také vášnivým sportovcem, účastní se závodů po celém světě. A to nejen v silniční cyklistice, běžeckém lyžování, ale také v námořní rallye

IDNES.CZ

DNEŠNÍ MILIARDÁŘ STARTOVAL PO REVOLUCI S PĚTI TISÍCI KORUNAMI

Miliardář Pavel Sehnal se ke svému majetku vypracoval téměř z ničeho. Dnes je majitelem mnoha firem a vlastníkem nového Aquaparku v Praze Čestlicích. A jak sám říká, nikdy se nemusel zadlužit. Za svůj největší úspěch považuje vytvoření tisíců nových pracovních míst.